Działamy na rynku mleczarskim od 1992 r. Jesteśmy dystrybutorem produktów nabiałowo - spożywczych najbardziej uznanych producentów w kraju, a także właścicielem i wyłącznym dystrybutorem marek Dziurawiec, Dziurawiec Wędzony, Żubr, Wędzarek, Baca, Halniak, Guliwer oraz Mixełko Kremowe. Nasze produkty charakteryzuje niezmienna jakość, dobry smak i przystępna cena. Nie stoimy w miejscu i ciągle poszerzamy asortyment własnych marek. W swojej ofercie posiadamy sery szwajcarskie, holenderskie oraz wędzone dostępne w blokach, kawałkach i plastrach.

Ponadto zajmujemy się handlem hurtowym artykułami mleczarskimi i spożywczymi na terenie całej Polski, a także serwisem sklepowym na terenie Małopolski i Śląska.

Naszymi odbiorcami są zarówno hurtownie, hipermarkety, supermarkety jak i pojedyncze sklepy detaliczne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu nabiałem i współpracujemy z większością renomowanych producentów z tej branży w kraju.

Naszymi centrami handlowymi i logistycznymi są Oddziały zlokalizowane w Krakowie i Nowym Sączu. Dzięki rozwiniętej bazie magazynowo - logistycznej oraz sieci przedstawicieli handlowych gwarantujemy dostawy na terenie całego kraju w terminie 3 dni roboczych oraz wysoką jakość obsługi Klienta.